DTF tlač a výroba transférov

Ponúkame potlač rôzne textilu celkom novou a kvalitnou metódou pomocou DTF. Pre reklamné agentúry a iných výrobcov potláčajúcich textil ponúkame DTF transféry pre vlastné lisovanie.

Ponúkame kvalitnú potlač textilu rôzneho druhu! 
Potláčame tričká, mikiny, nohavice, body(veľké aj najmenšie), čiapky, šály, zástery, uteráky, vankúše a mnoho ďalšieho.
Taktiež potláčame aj rôzne iné materiály ako sú zápisníky, drevo a rôzne ďalšie materiály!

Pre firmy zaoberajúce sa potlačou textilu a iných materiálov ponúkame výrobu transférov už aj od najmenších množstiev pri nízkych nákladoch!

Pokiaľ máte záujem alebo sa chcete informovať neváhajte nás kontaktovať.

DTF výroba transférov a tlač FatraMedia Ružomberok reklmná agentúra potlač textilu, výroba transférov na potlač

DTF je skratka pre Direct Transfer Film, ktorú môžeme preložiť do slovenčiny ako priamu tlač na film. Je to nová technológia, ktorá umožňuje tlačiť vzory na špeciálny transférový film. Pomocou tejto technológie vytvoríme digitálny prenos , ktorý po vytlačení môžeme naniesť na bavlnu, polyester, kožu, nylon, rôzne farebné tričká a akýkoľvek materiál, ktorý je vhodný na lisovanie v termolise.

Technológia DTF využíva špeciálny atrament navrhnutý pre potlač textílií. Vzniknutá potlač je veľmi kvalitná a aj napriek naťahovaniu potlačenej plochy ostáva nepoškodená. Taktiež je odolná voči praniu.

DTF tlače určené k potlači tričiek, mikín a vlastne akéhokoľvek textilu a iných materiálov. Jedná sa o novú technológiu potlače ktorú na SK má veľmi málo ľudí! Tlačí aj bielou farbou čiže je možné potlačiť akýkoľvek aj farebný textil. Tlač je úplne jednoduchá, lacná
a dovolím si povedať že najkvalitnejšia forma digitálnej potlače textilu na trhu a bez problémov ktorými trpí napr. DTG tlačenie.

Hlavným rozdielom oproti klasickej potlači DTG tlačiarňou je to že farba sa tlačí na špeciálnu fóliu a zapeká sa so špeciálnym práškovým lepidlom čím je omnoho pevnejšia a elastickejšia ako samotná farba pri DTG. Následne sa pripravený dizajn natavuje termolisom.

Ďalšími plus proti podobnému DTG sú napr.:

  • ·        žiadna penetrácia a s tým spojené problémy v kvalite tlače
  • ·        žiadne striktne načasované procesy aby ste nepokazili napr. tričko
  • ·        kvalitnejšia potlač, ostrejšie a sýtejšie farby, vyššia výdrž potlače ako DTG, nebledne, nepraská, netrhá sa, je elastická
  • ·        možnosť potlačiť akýkoľvek textil – bavlna, polyester, nylon, elastan, riflovina,… proste všetko a bez obmedzení
  • ·        žiadne silné alebo manuálne preplachy hlavy každý deň aby nezaschla
  • ·        nemusíte nabíjať a penetrovať každé tričko (vytlačíte na hárok aj viacero dizajnov a samostatne nažehlíte)
  • ·        nemusíte mať XY šablón aby ste mohli potlačit napr, mikiny, nohavice, detské body atď… ste obmedzený len velkosťou Vášho termolisu
  • ·        atď…tý čo tlačia DTG tak to isto poznajú…

Tričká

Mikiny

Polokošele

Bundy

Nohavice

Kraťasy

Vesty

Košele

Zástery

Rúška

Tašky

Bundy

Body pre deti

Nákrčníky

Dresy

Športové oblečenie

Uteráky

A iné

Základný cenník trasnférov

Predpokladanú cenu si môžete vypočítať nižšie

Výroba na mieru