Platobné podmienky

Platba pri preberaní objednávky – na dobierku pri doručení tovaru (hotovosť preberá od zákazníka prepravca).

Platba pri preberaní objednávky, pri osobnom odbere na kamennej predajni (hotovosť preberá od zákazníka predajca).

Platba na faktúru so splatnosť ou (len pri splnení osobitných podmienok).


Dodacie podmienky a náklady spojené s dodaním tovaru

Zákazník má možnosť vyzdvihnúť si tovar osobným odberom na určenom mieste, môže využiť doručenie balíkov Slovenskou poštou alebo rozvozom po meste Ružomberok.

Doručenie tovaru Slovenskou poštou je spoplatnené sumou 5€. 

Doručenie prostredníctvom rozvozu po meste Ružomberok sa konaní minimálne 1x týždeňne a to najneskôr v piatok každý teýdeň v poobedných hodinách. Podľa množstva objednávok je možné doručenie aj v iný(skôrší) deň v týždni ako piatok. Cena rozvozu po Ružomberku je 1,2€. Dátum a čas doručenie prostredníctvom rozvozu bude zákazníkovy vopred oznámený prostredníctvom emailu alebo telefonicky.

 Pri osobnom odbere, na odbernom mieste, zákazník neplatí dopravu za tovar. Osobný odber je podmienený fyzickou prítomnosťou objednaného tovaru. O objednávke pripravenej na vyzdvihnutie bude kupujúci informovaný emailom alebo telefonicky. Objednávku je možné zaplatiť iba v hotovosti.

V prípade objednávok do krajín mimo Slovenskej republiky zabezpečuje doručenie kuriérska služba DPD. Cena dopravy do Českej Republiky je štandardne 12€. Cena dopravy do ostatných krajín EÚ je štandardne 35 €.

Ak sa nedohodlo inak, predávajúci sa zaväzuje tovar dodať najneskôr do 7 pracovných dní od emailového potvrdenia objednávky zákazníkovi. Predávajúci si vyhradzuje právo nevykonať plnenie v prípade, že mu nebudú dodané grafické podklady v požadovanej kvalite. V tom prípade sa môže doba dodania predĺžiť. Doba dodania reklamných predmetov a rohožiek sa môže predľžiť, dodanie týchto produktov je stanovené individuálnou komunikáciou.

Kupujúci ku každej zásielke obdrží faktúru e-mailom alebo priamo s tovarom. Tam kde je nutný záručný list, dostane ho v balení.

Kupujúci je informovaný o odoslaní tovaru v deň jeho zaslania prostredníctvom pošty alebo kuriérom. Kupujúci je povinný zabezpečiť bezproblémové prevzatie tovaru, najmä tým, že v dňoch plánovaného doručenia bude dostupný na telefónnom čísle určenom pre doručenie alebo prítomný na adrese doručenia. Pokiaľ túto povinnosť nie je možné splniť , je povinný informovať predávajúceho, dohodnúť sa s ním na náhradnom termíne doručenia alebo určiť náhradnú osobu, ktorá povinnosť prevzatia tovaru splní za pôvodného príjemcu zásielky.

Kupujúci nadobúda vlastnícke právo k tovaru až úplným zaplatením celej kúpnej ceny za tovar.